Vitrinskåp Holland
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VITRINSKÅP, Holland 1800-tal, yttäckande dekor av blommor i intarsia, par vitrindörrar med bakomvarande hyllinredning, 3 dlr, delbart vid transport, höjd ca 230, 160x45 cm
Vissa fanérskador, en ruta med spricka, bakstycket löst
499090
2017-11-08