Vitrinskåp Holland

Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VITRINSKÅP, Holland 1800-tal, yttäckande dekor av blommor i intarsia, par vitrindörrar med bakomvarande hyllinredning, 3 dlr, delbart vid transport, höjd ca 230, 160x45 cm

Vissa fanérskador, en ruta med spricka, bakstycket löst

499090

2017-11-08