Vitrinskåp gustaviansk stil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, fanerad med olika träslag bl.a. valnöt, jakaranda, patinerad mässing beslag, invändigt med 3 glashyllor, höjd ca 152, 87x39 cm, nyckel finns
Slitage
499120
2017-11-08