Mytologisk scen oljemålning

Mytologisk scen oljemålning
Mytologisk scen oljemålning
Mytologisk scen oljemålning
Mytologisk scen oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Mytologisk scen, olja duk, ca 37x31 cm

Dubblerad, retuscher, krackeleringar

499130

2017-11-12