Sidobord rokokostil
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDEBOARD / SKÄNK, rokokostil, 1900-talets första hälft, bemålat, bronserad dekor av rocailler, tre lådor nedtill, invändigt med hyllplan, höjd ca 96, 201x55 cm
Saknar en nyckelbussning, ytslitage, nyckel finns att avhämta i Utlämningen
499139
2017-11-12