Sidobord rokokostil

Sidobord rokokostil
Sidobord rokokostil
Sidobord rokokostil
Sidobord rokokostil
Sidobord rokokostil
Sidobord rokokostil
Sidobord rokokostil
Sidobord rokokostil
Sidobord rokokostil
Sidobord rokokostil
Sidobord rokokostil
Sidobord rokokostil
Sidobord rokokostil
Sidobord rokokostil
Sidobord rokokostil
Sidobord rokokostil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBOARD / SKÄNK, rokokostil, 1900-talets första hälft, bemålat, bronserad dekor av rocailler, tre lådor nedtill, invändigt med hyllplan, höjd ca 96, 201x55 cm

Saknar en nyckelbussning, ytslitage, nyckel finns att avhämta i Utlämningen

499139

2017-11-12