Ikon Grekland

Ikon Grekland
Ikon Grekland
Ikon Grekland
Ikon Grekland

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

IKON, Grekland, 1800-talets mitt, "Gudsmoders från en Deesis", ca 44,5x37,5 cm

smärre skador

499146

2017-11-13