Niki de Saint-Phalle, multipel
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
NIKI DE SAINT-PHALLE (Frankrike, född 1930), Utan titel ur Méchant-Méchant, signerad och numrerad Niki de Saint Phalle 228/250, pussel i färgat trä i skyddsomslag med plexiglas. Publiserad av La Differance, 41,5x43 cm
Smärre bruksslitage
499150
2017-11-09