Niki de Saint-Phalle, multipel

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

NIKI DE SAINT-PHALLE (Frankrike, född 1930), Utan titel ur Méchant-Méchant, signerad och numrerad Niki de Saint Phalle 228/250, pussel i färgat trä i skyddsomslag med plexiglas. Publiserad av La Differance, 41,5x43 cm

Smärre bruksslitage

499150

2017-11-09