Skrivbyrå senempire
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBYRÅ, senempire, 1800-talets mitt, mahogny, eboniserade pelare, skrivskiva i skinn, klaff med bakomvarande skrivinredning, på lejontassar, höjd ca 143, 100x53 cm
Åldersrelaterat bruksslitage, några lister saknas
499174
2017-11-08