Skrivbyrå senempire

Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBYRÅ, senempire, 1800-talets mitt, mahogny, eboniserade pelare, skrivskiva i skinn, klaff med bakomvarande skrivinredning, på lejontassar, höjd ca 143, 100x53 cm

Åldersrelaterat bruksslitage, några lister saknas

499174

2017-11-08