Bergerer Frankrike

Bergerer Frankrike
Bergerer Frankrike
Bergerer Frankrike
Bergerer Frankrike
Bergerer Frankrike
Bergerer Frankrike
Bergerer Frankrike
Bergerer Frankrike
Bergerer Frankrike
Bergerer Frankrike
Bergerer Frankrike
Bergerer Frankrike
Bergerer Frankrike
Bergerer Frankrike
Bergerer Frankrike
Bergerer Frankrike

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERGERER, 1 par, Louis XVI:s til, Haentges fils, Paris, ca 1900, skuren dekor, bemålade samt delvis förgyllda, sitthöjd ca 47, totalhöjd ca 100, djup 67 cm

Visst slitage

499182

2017-11-08