Isaac Grünewald

Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): "Sprang silfverhvita hinden över skogsvioler blå", färglitografi, signerad Isaac Grünewald, numrerad 8/10, 2ième ètat, ca 32 x 25 cm

499184

2017-11-09