Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKBORD, plåt resp. trä, bricka 1800-tal, benställning 1900-tal, figuralt motiv, höjd ca 60, 56x77 cm

Senare benställning, visst slitage

499189

2017-11-08