Poul Friis Nybo oljemålning

Poul Friis Nybo oljemålning
Poul Friis Nybo oljemålning
Poul Friis Nybo oljemålning
Poul Friis Nybo oljemålning
Poul Friis Nybo oljemålning
Poul Friis Nybo oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POUL FRIIS NYBO (1869-1929): Kvinna med rosor, signerad Friis Nybo, olja på duk, ca 45x36 cm

Smärre ytskador

499198

2017-11-13