Farmare på åker oljemålning

Farmare på åker oljemålning
Farmare på åker oljemålning
Farmare på åker oljemålning
Farmare på åker oljemålning
Farmare på åker oljemålning
Farmare på åker oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, 1900-tal): Farmare på åker, signerad, olja på duk, ca 50x60 cm

499206

2017-11-13