Carl Johansson, Vinterbild, Montigny-sur-Loing

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): Grangärde,
signerad och daterad Carl Johansson 1916. Olja på duk, 60x82 cm.
.

499208

2017-11-11