Nils Tirén skärgård olja

Nils Tirén skärgård olja
Nils Tirén skärgård olja
Nils Tirén skärgård olja
Nils Tirén skärgård olja
Nils Tirén skärgård olja
Nils Tirén skärgård olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS TIRÉN (1885-1935): Fåglar på skär, signerad och daterad Nils Tirén 1928, olja på duk, 51x73 cm

499214

2017-11-12