Hjalmar Falk Ringsjön

Hjalmar Falk Ringsjön
Hjalmar Falk Ringsjön
Hjalmar Falk Ringsjön
Hjalmar Falk Ringsjön

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HJALMAR FALK (1856-1938): "Ringsjön 1902", signerad och daterad Hjalmar Falk 1902, akvarell, bladmått ca 24x54 cm

499236

2017-11-11