August Jernberg akvarell

August Jernberg akvarell
August Jernberg akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AUGUST JERNBERG (1826-1896): Gårdsexteriör, signerad A Jernberg, akvarell, ca 31x37 cm

499248

2017-11-11