Carin Ellberg "Torso"

Carin Ellberg
Carin Ellberg
Carin Ellberg
Carin Ellberg
Carin Ellberg
Carin Ellberg
Carin Ellberg
Carin Ellberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARIN ELLBERG (född 1959): "Torso", signerad och daterad C. Ellberg -89, silikon med ingjutna föremål, ca 33x31,5 cm

Proveniens: Utställd på Sweger konst, Luntmakargatan, Stockholm 1989

499260

2017-11-09