Edvard Hald oljemålning

Edvard Hald oljemålning
Edvard Hald oljemålning
Edvard Hald oljemålning
Edvard Hald oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDWARD HALD, (1883-1980): Kustvy, signerad och daterad E Hald 08, olja på pannå, ca 20,5x35,5 cm

Mindre ytskador

499261

2017-11-09