Duffy oljemålning

Duffy oljemålning
Duffy oljemålning
Duffy oljemålning
Duffy oljemålning
Duffy oljemålning
Duffy oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

P VINCENT DUFFY (1836-1909): Strandbank, signerad, olja på duk, 24x37 cm

499289

2017-11-12