Klubbat för:
6 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
LENNART SAND (född 1946): Bergsgetter, signerad och daterad L. Sand -03, olja på duk, ca 130x100 cm
Zustandsbeschreibung
499298
2017-11-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner