Rottinggrupp

Rottinggrupp
Rottinggrupp
Rottinggrupp
Rottinggrupp
Rottinggrupp
Rottinggrupp
Rottinggrupp
Rottinggrupp
Rottinggrupp
Rottinggrupp

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, BORD med glasskiva, rotting, 1900-talets andra hälft, sitthöjd 37, höjd 57, diameter 68 cm

Bruksslitage

499301

2017-11-09