Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ERIC RHÖNNSTAD (1909-1980): Vintervy, signerad Eric Rhönnstad, olja på pannå, ca 32x42 cm
Zustandsbeschreibung
499304
2017-11-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner