Eric Rhönnstad vinter olja

Eric Rhönnstad vinter olja
Eric Rhönnstad vinter olja
Eric Rhönnstad vinter olja
Eric Rhönnstad vinter olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ERIC RHÖNNSTAD (1909-1980): Vintervy, signerad Eric Rhönnstad, olja på pannå, ca 32x42 cm

Zustandsbeschreibung

499304

2017-11-11