Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OTTE SKÖLD (1894-1958): "Vitlökar, kritpipa och gul bok på stol", signerad Otte S, olja på duk, ca 93x72 cm
PROVENIENS: Minnesutställning Moderna Museet 1959
499318
2017-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här