Matbord vitmålat

Matbord vitmålat
Matbord vitmålat
Matbord vitmålat
Matbord vitmålat
Matbord vitmålat
Matbord vitmålat
Matbord vitmålat
Matbord vitmålat
Matbord vitmålat
Matbord vitmålat
Matbord vitmålat
Matbord vitmålat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1900-talets mitt renässansstil, vitmålat, höjd 77, diameter 108 cm, en iläggsskiva med följer

Senare bemålat, iläggsskivor saknas, bruksslitage

499326

2017-11-09