Anatoly Slepyshev oljemålning

Anatoly Slepyshev oljemålning
Anatoly Slepyshev oljemålning
Anatoly Slepyshev oljemålning
Anatoly Slepyshev oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANATOLY SLEPYSHEV (1932-2016): Figurer i vinterlandskap, signerad och daterad -84, olja på duk, 60x80 cm

499350

2017-11-09