Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VM 1994 USA, KENNET ANDERSSON, signerad, fotopapper, fotograf Peter Widing, numrerad 68/500, ca 42x59 cm
499352
2017-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här