VM 1994 Sport och affischkonst

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

VM 1994 USA, KENNET ANDERSSON, signerad, fotopapper, fotograf Peter Widing, numrerad 68/500, ca 42x59 cm

499352

2017-11-21