Severin Nilson oljemålning

Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Pojke med vattenhjul signerad Severin Nilsson, olja på pannå, samt monogramsignerad, ca 25x18 cm

499365

2017-11-09