Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
SEVERIN NILSON (1846-1918): Pojke med vattenhjul signerad Severin Nilsson, olja på pannå, samt monogramsignerad, ca 25x18 cm
499365
2017-11-09