En samlares hem Öronlappsfåtölj

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, England, 1900-talets andra häflt, oxblodsfärgat skinn, dekorspikning, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

499366

2017-11-12