Träfigur 1700-tal

Träfigur 1700-tal
Träfigur 1700-tal
Träfigur 1700-tal
Träfigur 1700-tal
Träfigur 1700-tal
Träfigur 1700-tal
Träfigur 1700-tal
Träfigur 1700-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄFIGUR, 1700-tal, i form av en heraldisk drake, träskuren, svärtad med bronserade detaljer, ca 52 x 47 cm

Slitage Avslafm färgbortfall

499368

2017-11-09