Bogdan Kaudetsky oljemålning
2017-11-09
499378
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOGDAN KAUDETSKY (Tyskland, 1898-1964): Höet bärgas, olja på pannå, signerad B Kaudetsky, ca 12 x 18 cm