En samlares hem Pokaler

En samlares hem Pokaler
En samlares hem Pokaler
En samlares hem Pokaler
En samlares hem Pokaler
En samlares hem Pokaler
En samlares hem Pokaler

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POKALER, 1 par, 1800-talets slut, Böhmen, slipat dekor, rött- och klarglas delvis förgyllda, höjd ca 12 cm

Slitage

499379

2017-11-12