En samlares hem Skulpur

En samlares hem Skulpur
En samlares hem Skulpur
En samlares hem Skulpur
En samlares hem Skulpur
En samlares hem Skulpur
En samlares hem Skulpur
En samlares hem Skulpur
En samlares hem Skulpur
En samlares hem Skulpur
En samlares hem Skulpur

Klubbat för:

1 800 SEK

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Spelande pan, signerad och daterad S.Kiss -23, grönpatinerad brons, höjd ca 18 cm

499391

2017-11-12