En samlares hem Ebbe Sadolin & Svend Jespersen

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EBBE SADOLIN & SVEND JESPERSEN, figurin, modell Harlequin, polykromt underglasyrbemålat porslin, signerad ES / SJ i godset, stämplad Bing & Gröndahl 2354, höjd ca 28 cm

499394

2017-11-12