En samlares hem Ljusstakar

En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar
En samlares hem Ljusstakar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, pläter, 1900-talets början, England, höjd 28 cm

Slitage, smärre bucklor

499412

2017-11-12