Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAN CREMER (född 1940): "Hollands prentenboek, Hollandse boerinnen" (2), signerade och daterade -75, färglitografier, 14/80, ca 78x56 cm, 2 affischer med anteckningar medföljer
499422
2017-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här