Jan Cremer Hollands prentenboek

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN CREMER (född 1940): "Hollands prentenboek, Hollandse boerinnen" (2), signerade och daterade -75, färglitografier, 14/80, ca 78x56 cm, 2 affischer med anteckningar medföljer

499422

2017-11-09