En samlares hem Skultptur

En samlares hem Skultptur
En samlares hem Skultptur
En samlares hem Skultptur
En samlares hem Skultptur
En samlares hem Skultptur
En samlares hem Skultptur
En samlares hem Skultptur
En samlares hem Skultptur
En samlares hem Skultptur
En samlares hem Skultptur
En samlares hem Skultptur
En samlares hem Skultptur

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKULPTUR, 1700-tal, skuret trä, förgylld och bemålad, höjd ca 50 cm

Slitage, skador, lös hand, finger saknas, maskstunget

499428

2017-11-12