En samlares hem Ägg

En samlares hem Ägg
En samlares hem Ägg
En samlares hem Ägg
En samlares hem Ägg
En samlares hem Ägg
En samlares hem Ägg
En samlares hem Ägg
En samlares hem Ägg
En samlares hem Ägg
En samlares hem Ägg
En samlares hem Ägg
En samlares hem Ägg

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PÅSKÄGG, brons, förgylld, 1800-tal, invändigt i klädd i röd sammet, dekor av Jesusbilder, längd ca 13 cm

Kläddsel med slitage,

499431

2017-11-12