Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, i form av fackelbärande ängel, patinerad metall på träsockel, plakettmärkt, "1884 26/6 1909", höjd inkl glaskupa ca 97 cm
Slitage
499433
2017-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här