En samlares hem Bordslampa

En samlares hem Bordslampa
En samlares hem Bordslampa
En samlares hem Bordslampa
En samlares hem Bordslampa
En samlares hem Bordslampa
En samlares hem Bordslampa
En samlares hem Bordslampa
En samlares hem Bordslampa

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, i form av fackelbärande ängel, patinerad metall på träsockel, plakettmärkt, "1884 26/6 1909", höjd inkl glaskupa ca 97 cm

Slitage

499433

2017-11-12