Jacques Tiélès lockask

Jacques Tiélès lockask
Jacques Tiélès lockask
Jacques Tiélès lockask
Jacques Tiélès lockask
Jacques Tiélès lockask
Jacques Tiélès lockask
Jacques Tiélès lockask
Jacques Tiélès lockask
Jacques Tiélès lockask
Jacques Tiélès lockask
Jacques Tiélès lockask
Jacques Tiélès lockask

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACQUES TIÉLÈS, Paris, lockask, tidigt 1900-tal, porslin, dekor av blomster mot blå botten, förgyllda metalldetaljer, höjd ca 10, 24x18 cm

Smärre slitage

499436

2017-11-09