Margareta Linton-Lindecrantz oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARGARETA LINTON-LINDECRANTZ (född 1931), "Kritcirkeln", signerad M Linton, olja på duk, 46 x 50 cm

499446

2017-11-09