En samlares hem Skulptur

En samlares hem Skulptur
En samlares hem Skulptur
En samlares hem Skulptur
En samlares hem Skulptur
En samlares hem Skulptur
En samlares hem Skulptur
En samlares hem Skulptur
En samlares hem Skulptur

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, 1700-tal, sakral, skuret trä, förgylld och delvis bemålad, höjd ca 38 cm

Skador, delar skanas, maskstunget

499447

2017-11-12