Erling Ärlingsson pastell

Erling Ärlingsson pastell
Erling Ärlingsson pastell

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Landskap, monogramsignerad Erling, daterad 1971, pastell, ca 30x33 cm

smärre reva i papper

499448

2017-11-12