Laris Strunke oljemålning

Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning
Laris Strunke oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

LARIS STRUNKE (född 1931): "Inne-Ute", signerad L Strunke, olja på duk, ca 84x58 cm

Zustandsbeschreibung

499451

2017-11-09