Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
LARIS STRUNKE (född 1931): "Inne-Ute", signerad L Strunke, olja på duk, ca 84x58 cm
Zustandsbeschreibung
499451
2017-11-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner