En samlares hem Golvljusstake

En samlares hem Golvljusstake
En samlares hem Golvljusstake
En samlares hem Golvljusstake
En samlares hem Golvljusstake
En samlares hem Golvljusstake
En samlares hem Golvljusstake
En samlares hem Golvljusstake
En samlares hem Golvljusstake

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVLJUSSTAKE, Moskva, 1900-talets början, mässing och koppar, märkt, höjd 110 cm

Bucklor

499453

2017-11-12