En samlares hem Figurin

En samlares hem Figurin
En samlares hem Figurin
En samlares hem Figurin
En samlares hem Figurin
En samlares hem Figurin
En samlares hem Figurin
En samlares hem Figurin
En samlares hem Figurin
En samlares hem Figurin
En samlares hem Figurin
En samlares hem Figurin
En samlares hem Figurin
En samlares hem Figurin
En samlares hem Figurin

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FIGURIN, porslin, 1900-tal, polykromt bemålad, i form av elefant, märkt Augustus Rex, höjd ca 14, längd 20 cm

Zustandsbeschreibung

Lagningar

499463

2017-11-12