Stadsmotiv oljemålning

Stadsmotiv oljemålning
Stadsmotiv oljemålning
Stadsmotiv oljemålning
Stadsmotiv oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadsmotiv, signerad Montan, olja på pannå, ca 64x81 cm

499465

2017-11-12